Aknės gydymas

Aknės gydymas lazeriu

Aknė (Acne vulgaris) yra viena labiausiai paplitusių odos ligų, kuri pasireiškia savitais bėrimais veido, krūtinės ir nugaros viršutinės dalies odoje. Grožio ir lazerinės dermatologijos centras "Luxury Spa" gydoma ne tik lengvo ir vidutinio sunkumo aknė, bet ir aktyviosios fazės aknė, kuri pasireiškia uždegimais – pūlingais ar cistiniais spuogais, dažniausiai prasidedanti brendimo metu, nors gali pasireikšti ir vyresniame amžiuje.

Aknės gydymas atliekamas lazerio išskiriamu šviesos impulsu – jis gydo uždegiminius odos bėrimus, sumažindamas odos paraudimą, patinimą, pūlinukų skaičių. Lazerio skleidžiama šiluma stabdo akne bakterijų dauginimąsi, taip pat sutrikdo kraujo apytaką uždegimo židinyje. Dėl to silpsta odos riebalinių liaukų aktyvumas, sumažėja uždegiminės bei imunologinės reakcijos.
Procedūros metu lazerio išskiriamas šviesos impulsas sukelia lengvą dilgtelėjimo jausmą. Po 2 - 4 procedūrų sumažės uždegimas, priklausomai nuo odos būklės sudėtingumo, pastebėsite odos būklės pagerėjimą: pūlinukų skaičius sumažės, oda taps lygesnė, gražesnė. 

Pagerėjimas pastebimas jau po pirmos procedūros.

Po procedūros

Po procedūros gali būti lengvas paraudimas, kuris išnyksta per 24 valandas.

Rekomenduojamas gydymo kursas - nuo 5 procedūrų, kartojant kas dvi savaites.

Procedūros privalumai:

  • Odos spalva tampa lygesnė

  • Mažėja pūlinukų

  • Išnyksta akne uždegimas

Viso veido procedūra 115 €

Nugaros srityje nuo 85 €