Plaukų šalinimas

Žengiant technologijoms į priekį, atsirado būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukelių be aštrių peiliukų ir diskomfortą keliančių procedūrų. Grožio ir lazerinės dermatologijos centras "Luxury Spa" siūlo plaukelių šalinimą moderniu ir efektyviu Nd: Yag lazeriu.

Plaukelių šalinimas visada buvo viena skausmingiausių procedūrų moterims. Kiekviena moteris nori visuomet džiaugtis glotnia oda. Skausmą galima pamiršti visiems laikams. Atsirado galimybė nepageidaujamus plaukelius pašalinti saugiai, greitai, neskausmingai ir svarbausia ILGAM! Plaukelių šalinimas lazeriu „Nd Yag“ suteiks galimybę turėti aksominę ir švelnę odą žiemą ir vasarą.

Nė viena moteris iš namų  nenori išeiti plaukuotomos kojomis, pažastimis ar „ūsiukais“. Nepageidaujamiems plaukeliams šalinti yra daugybė būdų – vaškas, elektrinis epiliatorius, pincetas, ar tiesiog skustuvas. Šie metodai sukelia nemažai nepatogumų – ne tik skausmą, bet ir bėrimus, be to, plaukeliai greitai atauga.

Plaukų šalinimas lazeriu – tai depiliacija naudojant intensyvią šviesą (lazerį). Procedūros metu sunaikinama plauko šaknis, todėl plaukelis nebeauga. Plaukų šalinimas lazeriu ypač padeda tiems, kas negali skusti ar depiliuoti plaukų įprastais metodais ir tiems, kam įauga plaukai po skutimo ar depiliavimo.

Norint plaukelius pašalinti ilgam laikui, reikalingos kelios procedūros. Dažniausiai pakanka 6-8 procedūrų, kartojant jas kas 4-5 savaitės veido srityje ir kas 6-7 savaitės kūno srityje. 

Veido ir kūno procedūros moterims – viršutinės lūpos, smakro, skruostų, pažastų, bikinio linijos ir kojų depiliacija. Vyrams – pečių juostos, nugaros, krūtinės, pilvo srityje.

Plaukus lazeriu galima šalinti visose kūno dalyse, išskyrus sritį aplink akis.

Lazeris nepašalina žilų plaukų, nes juose nėra melanino.

Procedūros privalumai:

  • išnaikinami plaukeliai
  • oda tampa lygesnė ir švelnesnė

Prieš procedūrą

Svarbu 4-6 savaites prieš lazerio procedūrą nenaudoti depiliacijos metodų, kurie išpeša plauką (depiliacija vašku, elektriniu epiliatoriumi, elektroepiliacija, pešiojimas pincetu), nes tai sumažina lazerio poveikį. Nerekomenduojama dvi savaites prieš procedūrą lankytis soliariumuose ir kaitintis saulėje.

Po procedūros

 

Po procedūros gali pasireikšti nežymus odos paraudimas, kuris labai greitai praeina savaime. Viso plaukų šalinimo lazeriu kurso metu vengti ultravioletinių saulės spindulių ir nesilankyti soliariumuose.

Kontraindikacijos:

  • nėštumas

  • karščiavimas

  • odos (vėžiniai) procedūros atlikimo metus

  • ūminės odos ligos

Plaukų šalinimo procedūra

Viršutinė lūpa - 40 €

Smakras, žandikaulis nuo - 70 €

Krūtų, spenelių srityje nuo - 40 €

Bikini zona (pilna) - 150 €

Bikini zona (dalinė) - 100 €

Pažastys nuo - 80 €

Blauzdos nuo - 140 €

Šlaunys nuo - 150 €

Sėdmenys  nuo - 70 €

Krūtinė, pilvas, nugara nuo - 50 €