Strijų lyginimas

Strijų lyginimas

Strijos tai balkšvi, rausvi, siauri, ploni odos ruoželiai arba linijos, dažniausiai išsidėstę šalia vienas kito, susiformavę dėl tikrosios odos skaidulų įtrūkimo.

Strijos atsiranda staiga. Strijos dažniausiai atsiranda vietose kurios įtrūksta tempiantis odai augimo, nėštumo metu, staiga priaugus arba netekus svorio, netinkamai prižiūrint odą.

Strijos gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje: juosmens srityje, daugumos atveju aplink bambą, krūtų, žąstų, pažastų, nugaros, šlaunų, klubų, sėdmenų srityse.

Strijos nesukelia jokių nemalonių pojūčių, tačiau tiems, kas jas turi, estetiškai yra nepatrauklios.

Nenorintiems chirurginių intervencijų ir siekiantiems lygios odos Grožio ir lazerinės dermatologijos centras "Luxury Spa" siūlo patį efektyviausią būdą - tai strijų šalinimą lazeriu.

Procedūros privalumai

  • išnaikinamos smulkios strijos
  • gilesnės strijos tampa mažiau matomos, pasidaro blyškesnės
  • odos paviršius tampa lygesnis
  • oda atrodo sveikesnė

Trukmė

Procedūra trunka iki 60 minučių (priklauso nuo ploto).

Prieš procedūrą

Likus 4 savaitėms iki procedūros venkite ultravioletinių spindulių, venkite saulės ir nesilankykite soliariumuose, taip pat nenaudokite savaiminio įdegio priemonių. Procedūrų skaičius priklauso nuo strijų gilumo, vidutiniškai prireikia 2-5 procedūrų.

Pasiekti rezultatai negrįžtami, procedūrų kartoti nebereikia.

Po procedūros

Nuolat naudoti stipriai drėkinantį kremą. Taip pat naudoti kremą, apsaugantį nuo UV saulės spindulių ne mažiau kaip SPF 30.

Strijų šalinimas frakciniu CO2 lazeriu nuo 30€ 1 kv.cm.