Veido raudonio naikinimas

Veido raudonis gali atsirasti dėl įvairių priežaščių, tokių kaip: saulės poveikis, soliariumas, karšto ir šalto oro staigi kaita, nesveikas gyvenimo būdas, staigus ar intensyvus fizinis krūvis, raudonas vynas, taip pat genetinis paveldėjimas ir įvairios kitos priežastys.

Rozacija nėra išgydoma labai greitai , gydymas gali trukti nuo 2 iki 6 ir 

daugiau procedūrų. Gydymo efektas laikysis ne vienerius metus. Bėgant metams, ypač senėjimo stadijoje,  dėl  saulės ir UV spindulių poveikio, naujų trūkusių kapiliarų atsiradimas yra neišvengiamas. Pastebėjus naujus kraujagyslių darinius rekomenduojama kreiptis dar kartą ir užkirsti kelią tolimesniam plitimui.

Po raudonio šalinimo lazeriu procedūros odoje gali likti paraudimas ar mažai pastebimas patinimas, bet šis šalutinis poveikis dingsta per  1 - 2 dienas nuo procedūros atlikimo. Raudonio šalinimas lazeriu nesukelia mėlynių ar jokių kitų odos spalvos pokyčių.

Po procedūros

Po procedūros rekomenduojame pirmąsias dvi savaites saugotis saulės spindulių! Naudoti SPF  30 ir stipresnį kremą, nepraleidžiantį ultravioletinių saulės spindulių.

Veido raudonio naikinimas lazeriu - 100€